niedziela, 22 listopada 2009

Nadrabianie zaległości - ZAHRA

Ech... Mnóstwo czasu minęło, mnóstwo rzeczy się wydarzyło. W pogoni za pokazem, a potem kolejnymi projektami zaniedbałam opisywanie tutaj wszystkiego. Pora nadrobić.
Zacznę oczywiście od zapowiadanego wcześniej Wieczoru Tańca Orientalnego, potem kolejne sprawy - łącznie z raportem z wypadu do Argentyny. I nawet konkurs będzie. Ale to później.

Wróćmy więc do 3 października, kiedy to w Estradzie Poznańskiej odbył się Wieczór Tańca Orientalnego. Dotąd przedstawiłam Wam 4 tancerki w poprzednich wpisach. Pora więc na przedstawienie gościa specjalnego - warszawskiej rewii orientalnej - ZAHRA.

ZAHRA to zespół kilku kobiet, połączonych wspólną pasją - tańcem orientalnych. Założony i prowadzony przez Amani, ma w swoim repertuarze pełną gamę tańców Bliskiego Wschodu: zarówno pod względem prezentowanych gatunków, jaki i wykorzystywanych rekwizytów. Dziewczyny są świetnie zgrane na scenie, a dodatkowo szalenie sympatyczne prywatnie.


A tutaj zdjęcia z wieczoru autorstwa Roberta, admina największego forum belly dance w Polsce.

KLIK DO FOTEK


Nie ukrywam, że zorganizowanie i poprowadzenie tego pokazu było dla mnie wielkim wyzwaniem, ale naprawdę - jestem z niego dumna. Udało się umieścić taniec brzucha na deskach teatralnych, w pięknej oprawie. Wszystko się udało, przedstawienie płynęło sprawnie.
Obsługa techniczna ze strony Estrady Poznańskiej - doskonała. Dźwięk i światła zmieniały się bez zastrzeżeń. Naprawdę - polecam współpracę z nimi. Nawet zarządzenie nagłej krótkiej przerwy technicznej (posypały się koraliki ze stroju na scenę i trzeba było je szybciutko uprzątnąć, żeby następna tancerka się nie zabiła) przebiegło sprawnie.

Co tu więcej mówić - pooglądajcie filmik i zdjęcia.

A w następnych postach - Argentyna :D

Brak komentarzy: